Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovPobyt v Therme Erding

Referencie

Podeľte sa s nami o Vaše zážitky, postrehy z pobytov, radosti na cestách, o pochúťky, ktoré ste ochutnali, podujatia, ktoré ste navštívili. Vaše názory sú pre nás hnacím motorom i dôvodom na zamyslenie sa a vždy nás poháňajú vpred! Za každý názor a spätnú väzbu ďakujeme.

"Berlín je jeden úžasný mix azda úplne všetkého, na čo si, ako správny turista, spomeniem. Od búrlivej histórie, nápadnej architektúry, cez umelecké vyžitie, shopping, až po úplne odviazaný nočný clubbing. Dobre, more chýba, ale naň pri tom všetkom, čo Berlín ponúka, by aj tak vela času nezostalo. Berlín je proste dokonalá všehochuť. Človek má stále zimomriavky, keď vidí zvyšky Berlínskeho múru a celej nezmyselnosti za ním, ale mojou srdcovkou je miesto, ktoré sa schováva pod berlínskym povrchom. Berlínsky "Underground" - sieť podzemných bunkrov, ktoré skrývajú v sebe záchranu mnohých životov počas bombardovania v druhej svetovej vojne. Silný zážitok, ktorý len tak nenájdete nikde inde, doplnený naozaj pútavým rozpravaním sprievodcov. Už som si ho dala 2x, a určite som neskončila. Berlín treba jednoznačne ochutnať. Len treba dávať pozor, aby z toho nebola závislosť! :)"

Zuzana & Lukáš

 

Nemecko som mala možnosť spoznať nielen ako turista, ale aj ako domáci a táto úžasná krajina mi nesmierne prirástla k srdcu. Každá oblasť či mesto má svoje jedinečné čaro a aj keď sa tam človek vracia, stále niečím prekvapí. Zámky ako z rozprávky, ulica, ktorá je najdlhším barom na svete či Porýnie, ktoré si Vás opantá svojou krásnou prírodou. Najviac však milujem atmosféru "multikulti" Berlínu, kde sa alternatívne umenie prelína s významnou históriou minulého storočia. Stačí si sadnúť a započúvať sa do hudby nádejných umelcov a ponoriť sa do všetkého, čo Berlín ponúka. 

Martina S.

 

Rada by som sa podelila o dojmy zo síce krátkej, ale veľmi príjemnej dovolenky v Mníchove. Mesto sa nám zapáčilo už pri prvej ceste - za návštevou Olympia parku. Príjemná architektúra v širšom centre prešla do nádhery historických budov v centre, všade neuveriteľné množstvo zelene, parkov, fontán.. Olympia park - postavený v roku 1972, ma priam šokoval neuveriteľným dizajnom stavieb, ktoré vznikli už pred toľkými rokmi! Navštívili sme Morské akvárium, ktoré bolo zaujímavé nielen pre naše deti :), a potom sme neodolali vyhliadke z výšky 186 m - na veži, ktorá sa týči v tomto parku. Ten výhľad stál za to, celé mesto ako na dlani, ešte len vtedy sme si vychutnali pohľad na toto krásne bavorské sídlo. A rada by som pochválila aj pohostinnosť a priateľský prístup domácich obyvateľov, ktorí k nám boli vždy milí a ústretoví, o ich výbornej kuchyni ani nehovorím! Vrelo odporúčame toto mesto, ako destináciu pre dovolenku, my sa tam určite vrátime!

Katka s rodinou

 

Chcem sa poďakovať za zrealiovanie pobytu pre našu rodinu. Boli sme veľmi spokojní s ubytovaním, lokalitou, so službami, skrátka sme si dobre oddýchli a boli sme radi, že nám známi odporučili práve Vašu CK. Radi sa na Vás obrátime opäť v lete. Všetko dobré a nech sa Vám darí. Pekný deň.

Kamila s rodinou

 

Dovolenka bola úžasná, skvele sme si oddýchli, apartmán, ktorý ste navrhli, bol veľmi komfortný a priestranný, deťom sme mohli navariť a mali aj dosť miesta na hranie, čo je pre naše šidlá dôležité. Ďakujeme za aktívny prístup a riešenie všetkých našich požiadaviek pred pobytom aj počas neho. Ďakujeme :)

Michaela, Jaro, Marek a Janka

 

Bolo nám úplne úžasne, taký relax sme už dávno nemali. Boli sme aj na dlhých prechádzkach, relaxovali sme v saune, aj vo vírivke, dosýta sme sa vybláznili vo Vodnom svete, konečne sa nám podarilo zabudnúť na prácu a mali sme čas len pre seba! Ďakujeme za ochotu, aj za odpovede na naše nekonečné otázky, že ste mali s nami trpezlivosť, keď sme stále čosi menili.

Renáta a Miro

 

Rada by som sa podelila o skúsenosť s touto agentúrou, využili sme niekoľkokrát ich služby a musím povedať, že vždy sme boli maximálne spokojní. Vždy platilo to, na čom sme sa dohodli a čo bolo podpísané v zmluve o zájazde. Určite využijeme ich služby aj do budúcna a vrelo to odporúčam aj mojim známym, lebo kvalita a zodpovednosť je dnes u niektorých cestoviek neznámym pojmom. Ďakujem a teším sa na ďalšie zážitky s Orbis AH. :)

Katarína s rodinou

 

Som náročný klient, a preto som si vybral ORBIS AH, splnili všetko do poslednej bodky, komunikovali so mnou v čase, kedy sa už veľakrát nepracuje a všetko, čo mi bolo sľúbené, ponúknuté, bolo aj splnené...Vrelo odporúčam.

Robert

 

Rada by som sa Vám celej Vašej firme, a hlavne osobne aj p. Alenke Hrehušovej, poďakovala za sprostredkovanie tohoročnej účasti na Oktoberfeste 2015. Bola som hlavne spokojná s jej milým a veľmi ústretovým jednanim, ako aj s plynulým bezproblemovým priebehom celého výletu, Vami organizovaného. Ešte raz ďakujem a ostávam s veľkým pozdravom.

Ľubica ☺☺☺

 

Zájazd na Bavorské rozprávkové zámky splnil moje očakávania. Bola som spokojná, až na niekoľko malých chybičiek so strany p. sprievodkyne. Bola trošku popletená z tých zámkov, ale ináč všetko v poriadku. Počasie nám vyšlo perfektné, miesto v autobuse sme si nakoniec mohli vybrať, lebo išiel veľký autobus z dôvodu poruchy malého autobusu, pán šofér bol super, ubytovanie krásne,  takže nemám žiadne námietky. Prechádzka po lanovom  moste bola úžasná. Ďakujem pekne.

Alena R.

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.