Objavte s nami Nemecko

Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovZima 2019/2020

Pre partnerov

 

Milé kolegyne a kolegovia,

 

hľadáte pre svojich klientov niečo nové, nevšedné a ľahko dostupné? Tak tieto riadky sú určené pre Vás, a reč je o destinácii NEMECKO !

  

Dovoľte, aby sme Vám predstavili našu cestovnú kanceláriu ORBIS AH, ktorá je na trhu 13 rokov a od roku 2013 sa začala špecializovať na Nemecko. Sme prvý tour operátor, zameraný na túto zaujímavú a rôznorodú krajinu, ktorá je známa kvalitnými službami za primerané ceny. Radi by sme Vám túto nevšednú destináciu priblížili, prostredníctvom našich produktov, ktoré poskytujú celoročnú možnosť cestovať do tejto krajiny cez autobusové zájazdy až po pobytové a zážitkové zájazdy pre skupiny, ale aj individuálov.


Máme pre Vás pripravené zaujímavé provízie a rôzne bonusy. Vytvorili sme pre Vás aj sekciu Pre partnerov, kde nájdete všetky doležité dokumenty, potrebné k predaju zájazdov.

Na najbližšie obdobie by sme Vám radi ponúkli naše autobusové  zájazdy, kde výška provízie je 30 €/osoba. Pri predaji viac ako 30 miest, bude pre Vás pripravená špeciálna provízia, pripočítaná k základnej provízii, vo výške 15 €/osoba.

 

Jedná sa o autobusové zájazdy Po stopách Martina Luthera a BUGA 2015.

 

Ceny uvedené ako "cena zájazdu" sú kompletné a konečné a klienti už nemusia na mieste platiť žiadne vstupy, sprievodcov, iné poplatky, ale zaplatia celkovú cenu u Vás v kancelárii a všetky služby majú zahrnuté v cene, pričom vedia, za čo platia!


Dokumenty :

1. Zmluva o obstaraní zájazdu
2. Garančný list
3. Komplexné cestovné poistenie
   A. Všeobecné poistné podmienky cestovného poistenia
   B. Rozsah poistenia a podrobné informácie

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.