Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovPobyt v Therme Erding

Pre partnerov

 

Milé kolegyne a kolegovia,

 

hľadáte pre svojich klientov niečo nové, nevšedné a ľahko dostupné? Tak tieto riadky sú určené pre Vás, a reč je o destinácii NEMECKO  a našej NOVINKE MALDIVY - dovolenka snov !

  

Dovoľte, aby sme Vám predstavili našu cestovnú kanceláriu ORBIS AH, ktorá je na trhu 17 rokov a od roku 2013 sa začala špecializovať na Nemecko a od roku 2019 na krajinu Maldivy. Sme prvý tour operátor, zameraný na tieto zaujímavé a rôznorodé krajiny, ktorá sú známe kvalitnými službami za primerané ceny. Radi by sme Vám tieto nevšednú destinácie priblížili, prostredníctvom našich produktov, ktoré poskytujú celoročnú možnosť cestovať do tíchto krajín cez autobusové zájazdy až po pobytové a zážitkové zájazdy pre skupiny, ale aj individuálov.


Máme pre Vás pripravené zaujímavé provízie a rôzne bonusy. Vytvorili sme pre Vás aj sekciu Pre partnerov, kde nájdete všetky doležité dokumenty, potrebné k predaju zájazdov.


Dokumenty k spolupráci :

1. Zmluva o zájazde
2. Garančný list

3. Všeobecne zmluvné podmienky

4. Komplexné cestovné poistenie
   A. Všeobecné poistné podmienky cestovného poistenia
   B. Rozsah poistenia a podrobné informácie

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.