Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovPobyt v Therme Erding

O nás

 

        

17 rokov s Vami 
                

Vznik

ORBIS tour bola založená dňa 27. júna 2003, ako klasická cestovná agentúra, s víziou do budúcnosti pracovať aj ako incomingová cestovná agentúra.

Súčasnosť

ORBIS AH s.r.o. sa transformovala na cestovnú kanceláriu v roku 2014 a v súčasnosti, ale aj v budúcnosti, sa chce špecializovať ako prvý tour operátor na ponuku Nemecka v SR a pokračovať v aktívnej spolupráci so skvelými nemeckými partnermi, pripravovať autobusové a letecké zájazdy pre individuálov a kolektívy a zaujímavé pobytové balíčky pre klientov, aj podľa špecifických požiadaviek, pripravovať pobyty na mieru pre individuálnych aj korporátnych klientov.

ORBIS AH s.r.o. vytvára interaktívny portál o Nemecku, ktorého účelom je spropagovať Nemecko ako destináciu, kde to žije a oplatí sa cestovať, aby si návštevníci, cestovatelia, milovníci Nemecka, našli všetky potrebné informácie na jednom mieste. Preto vznikli aj sekcie: Zaujímavosti a perličky z Nemecka, Zážitky z ciest a Recepty a špeciality Nemecka, pričom sa tento portál stále rozširuje a doplňa o nové informácie.

ORBIS AH s.r.o. je stále vyhľadávaná aj ako predajca letných dovoleniek a zájazdov, na základe dlhodobých skúseností a referencií, zabezpečuje v spolupráci s najsilnejšími CK v SR, flexibilný a spoľahlivý servis svojim klientom.

Škandinávia a Fam-tripy

Prioritným trhom a klientelou sa na začiatku stali krajiny Škandinávie a propagácia a prezentácia Slovenska. ORBIS Tour organizovala 4 Fam-tripy, počas ktorých prišlo do SR 50 tour operátorov. Fam-tripy boli uskutočnené a financované za pomoci SACR, Žilinského samosprávneho kraja a Banskobystrického samosprávneho kraja, združení CR v mestách a obciach, lyžiarskych stredísk, Slovenských liečebných kúpeľov, nizkonákladovej leteteckej spoločnosti SKY EUROPE, aquaparkov a ďalších subjektov CR na Slovensku.

ORBIS tour spoluorganizovala a koordinovala workshop v Kodani v spolupráci so Slovenským veľvyslanectvom v Kodani a nízkonákladovou leteckou spoločnosťou SKY EUROPE v máji 2006, a v júni 2007 sa konal 2. ročník workshopu, zameraného na cestovný ruch.

Projekty EÚ

ORBIS tour bola aj externou expertízou pre partnerov zo Slovenska, v rámci projektov EÚ, zameraných na vytvorenie turistického informačného centra v Žiline a propagáciu kultúrneho cestoveného ruchu i propagáciu a zaradenie Letiska Žilina do siete lokálnych letísk v rámci Európy.
 

Vznik s.r.o.

  • V roku 2013 sa Orbis tour zmenila na ORBIS AH s.r.o.  a začína sa špecializovať prioritne na nemecký trh

  • Konateľka Alena Hrehušová sa zapojila do celoročného mentoringového programu Women enterpreneurship forum, organizovaného Americkou ambasádou v Bratislave, ako mentee

  • Alena Hrehušová sa stala členkou Ženy - podnikanie Žilina a je členkou Soroptimist club International Žilina

Aktivity

  • Február 2014  Alena Hrehušová, absolvovala 3 - týždňovú študijnú cestu do USA pod záštitou Americkej ambasády a Americkej vlády v medzinárodnom programe ILVP , ako jedna z vybraných uchádzačiek

 

                                 

 

  • Máj 2014 sa Alena Hrehušová zúčastnila najväčšieho nemeckého veľtrhu GTM už po desiaty krát.

  • Aktívna spolupráca s Deutsche Zentrale für Tourismus

 

ORBIS AH s.r.o. bude veľkým potešením zodpovedať všetky Vaše požiadavky a doviesť ich do konkrétnej podoby, úspešného zájazdu, zvoleného pobytu, aby ste zažili zážitky, na ktoré sa nezabúda! 

 

Alena Hrehušová
konateľka

ORBIS  AH s. r. o.


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.