Objavte s nami Nemecko

O nás

 

        

14 rokov s Vami 
                

Vznik

ORBIS tour bola založená dňa 27. júna 2003, ako klasická cestovná agentúra, s víziou do budúcnosti pracovať aj ako incomingová cestovná agentúra.

Súčasnosť

ORBIS AH s.r.o. sa transformovala na cestovnú kanceláriu v roku 2014 a v súčasnosti, ale aj v budúcnosti, sa chce špecializovať ako prvý tour operátor na ponuku Nemecka v SR a pokračovať v aktívnej spolupráci so skvelými nemeckými partnermi, pripravovať autobusové a letecké zájazdy pre individuálov a kolektívy a zaujímavé pobytové balíčky pre klientov, aj podľa špecifických požiadaviek, pripravovať pobyty na mieru pre individuálnych aj korporátnych klientov.

ORBIS AH s.r.o. vytvára interaktívny portál o Nemecku, ktorého účelom je spropagovať Nemecko ako destináciu, kde to žije a oplatí sa cestovať, aby si návštevníci, cestovatelia, milovníci Nemecka, našli všetky potrebné informácie na jednom mieste. Preto vznikli aj sekcie: Zaujímavosti a perličky z Nemecka, Zážitky z ciest a Recepty a špeciality Nemecka, pričom sa tento portál stále rozširuje a doplňa o nové informácie.

ORBIS AH s.r.o. je stále vyhľadávaná aj ako predajca letných dovoleniek a zájazdov, na základe dlhodobých skúseností a referencií, zabezpečuje v spolupráci s najsilnejšími CK v SR, flexibilný a spoľahlivý servis svojim klientom.

Škandinávia a Fam-tripy

Prioritným trhom a klientelou sa na začiatku stali krajiny Škandinávie a propagácia a prezentácia Slovenska. ORBIS Tour organizovala 4 Fam-tripy, počas ktorých prišlo do SR 50 tour operátorov. Fam-tripy boli uskutočnené a financované za pomoci SACR, Žilinského samosprávneho kraja a Banskobystrického samosprávneho kraja, združení CR v mestách a obciach, lyžiarskych stredísk, Slovenských liečebných kúpeľov, nizkonákladovej leteteckej spoločnosti SKY EUROPE, aquaparkov a ďalších subjektov CR na Slovensku.

ORBIS tour spoluorganizovala a koordinovala workshop v Kodani v spolupráci so Slovenským veľvyslanectvom v Kodani a nízkonákladovou leteckou spoločnosťou SKY EUROPE v máji 2006, a v júni 2007 sa konal 2. ročník workshopu, zameraného na cestovný ruch.

Projekty EÚ

ORBIS tour bola aj externou expertízou pre partnerov zo Slovenska, v rámci projektov EÚ, zameraných na vytvorenie turistického informačného centra v Žiline a propagáciu kultúrneho cestoveného ruchu i propagáciu a zaradenie Letiska Žilina do siete lokálnych letísk v rámci Európy.
 

Vznik s.r.o.

 • V roku 2013 sa Orbis tour zmenila na ORBIS AH s.r.o.  a začína sa špecializovať prioritne na nemecký trh
 • Konateľka Alena Hrehušová sa zapojila do celoročného mentoringového programu Women enterpreneurship forum, organizovaného Americkou ambasádou v Bratislave, ako mentee
 • Alena Hrehušová sa stala členkou Ženy - podnikanie Žilina a je členkou Soroptimist club International Žilina
   

Aktivity

 • Február 2014  Alena Hrehušová, absolvovala 3 - týždňovú študijnú cestu do USA pod záštitou Americkej ambasády a Americkej vlády v medzinárodnom programe ILVP , ako jedna z vybraných uchádzačiek

 

                                 

 

 • Máj 2014 sa Alena Hrehušová zúčastnila najväčšieho nemeckého veľtrhu GTM už po desiaty krát.
 • Aktívna spolupráca s Deutsche Zentrale für Tourismus

 

ORBIS AH s.r.o. bude veľkým potešením zodpovedať všetky Vaše požiadavky a doviesť ich do konkrétnej podoby, úspešného zájazdu, zvoleného pobytu, aby ste zažili zážitky, na ktoré sa nezabúda! 

 

Alena Hrehušová
konateľka

ORBIS  AH s. r. o.


 

 • Telefonické objednávky
  +421  908 907 019
 • Email

  info@orbistour.eu

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.