Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovPobyt v Therme Erding

Magické mestá

Kolín nad Rýnom - mesto hojnosti
20.03.2015

Kolín nad Rýnom - mesto hojnosti

Kolín nad Rýnom, najstaršie nemecké hlavné mesto. Kölsch je nielen jeho jedinečné pivo, ktoré sa varí len tu, ale rovnako sa hovorí aj životnému štýlu, ktorým ľudia žijú v tomto magickom meste a reprezentuje zároveň aj dialekt, ktorým hovoria. Význam slova "Kölsch" má teda až tri významy. Stopy jeho 2000-ročnej histórie je možné vidieť všade. Tvoria Kolín nad Rýnom, akým je dnes. Bzučiace a dynamické centrum mesta s jedinečnou atmosférou.

Mníchov - mesto životného štýlu
20.03.2015

Mníchov - mesto životného štýlu

Prístup "žiť a nechať žiť", štýlová elegancia a uvoľnený životný štýl – zásady, podľa ktorých ľudia v Mníchove žijú svoje životy. Mnohonárodnostný a vítajúci návštevníkov z celého sveta, pozvaných podeliť sa o luxus a chuť do života, ktoré môžu zažiť mnohými rôznymi spôsobmi. Mníchov ponúka kultúru a tradície, šport a vidiek, kulinárske špeciality a bavorskú pohostinnosť. Ak chcete získať tipy ako si užiť cestu objavovania cez toto južno-nemecké mesto, jednoducho požiadajte recepčnú v jednom z päť-hviezdičkových hotelov, módnu návrhárku v jednom novootvorenom štúdio butiku alebo človeka, sediaceho vedľa Vás v pivnej záhrade. Nemenej známy je Mníchov aj ako miesto najväčšieho festivalu v Nemecku - už známy Oktoberfest - dokonca aj u nás. Vitajte v hlavnom meste Bavorska!

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.