Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovPobyt v Therme Erding

Festivaly a veľtrhy

ITB - najväčšia výstava cestovného ruchu v Európe
15.03.2018

ITB - najväčšia výstava cestovného ruchu v Európe

ITB Berlín - expedícia okolo celéno sveta na jednom mieste : krajiny, mestá, regióny, cestovné kancelárie, online rezervačné portály a hotely a mnoho ďalších poskytovateľov v cestonom ruchu z viac ako 18 krajín, ktorí ponúkajú svoje produkty a služby.

 

 

IGA Berlin 2017 - “More farieb”
07.06.2017

IGA Berlin 2017 - “More farieb”

Medzinárodný festival záhradníctva a krajinnej architektúry” - NAJväčšia  výstava kvetov a záhradníctva v EURÓPE !

 

 

IGA Berlin 2017 vás od 14. apríla do 15. októbra pozýva na festival plný záhradníctva a zeleného mestského života. Aj tentokrát bude výstava zážitkom! Počas 186 dní si na ploche 104 hektárov budete môcť užiť viac než 2000 tematických udalostí súvisiacich so súčasným záhradným umením, krajinnou architektúrou, ale i životným prostredím v mestách. Festival bude studnicou nápadov, generátorom impulzov, miesto pre učenie a zážitky, platforma pre dialóg medzi kultúrami a laboratóriom inovácií.

Veľtrh GTM - German Travel Mart
17.04.2015

Veľtrh GTM - German Travel Mart

Ide o najdôležitejší veľtrh z pohľadu nemeckého cestovného ruchu, kedy sa zastúpcovia regiónov a rôznych spoločností z turizmu stretávajú s nákupcami z celého sveta, aby sa dohodli na spoločnej ponuke pre  koncového klienta. 41. ročník najväčšej udalosti v cestovnom ruchu Nemecka bude tento rok na dvoch miestach v Erfurte a vo Weimare. Organizuje sa raz ročne a v tomto roku prebieha organizácia v spojení s Thüringer Tourismus GmbH. V termíne 26. 4. - 28. 4. 2015 tam budeme aj my, aby sme Vám priniesli ďalšie zaujímavé novinky a produkty do našej ponuky:) 

BUGA - najväčšia záhradná výstava v Nemecku
06.04.2015

BUGA - najväčšia záhradná výstava v Nemecku

BUGA je veľkolepý sviatok kvetín a všetkej nádhery, ktorá so záhradníctvom súvisí. Koná sa každé dva roky, vždy v inom regióne Nemecka. Je to festival, ktorý okrem očarujúcej krásy kvetín, sprevádza množstvo ďalších nezabudnuteľných aktivít. Táto udalosť je výnimočná v mnohých smeroch!

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.