Objavte s nami Nemecko

Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovZima 2019/2020

Yoga pobyt na Maldivách - naštartujte sa v Novom roku v Raji

Novinka
999,00 s DPH 999,00 € bez DPH
Obj. číslo:
101

Yoga pobyt na Maldivách - naštartujte sa v Novom roku v Raji

Doplňujúce informácie

Srdečne Vás pozývame na Yoga Pobyt na nádherný lokálny ostrov Dhiffushi, kde strávime 6 nocí.

Poslednú noc strávime na ostrove Hulhumale, prehliadkou hlavného mesta Male, spoločnou večerou a následne voľným programom, nákupmi...

 

Termín: 23.01.2020 -31.01.2020

Miesto: Dhiffushi Island

Ubytovanie: Rashu Hiyaa

 

Krásny hotel Rashu Hiyaa sa nachádza na sotrove Dhiffushi, na ktorý sa dostanete za necelých 45 minút rýchločlnom priamo z medzinárodného letiska v Male. Ostrov je súčasťou Severného Male Atola.

 

Blízkosť letiska a verejné trajektové služby z neho robia prístupný a cenovo dostupný ostrov pre všetkých cestovateľov. Dhiffushi je malý ostrov, merajúci len 1,2 km na dĺžku a 200 metrov na šírku, čo znamená, že je možné vidieť z oceánu na oceán, keď stojíte v strede ostrova. Je to tiež najvýchodnejší obývaný ostrov na všetkých Maldivách, čo znamená, že je to prvý miestny ostrov, ktorý každé ráno pozoruje východ slnka. Ostrov Diffushi je obklopený radom lagún, koralových útesov a sandbankov. Je tiež v tesnej blízkosti rezortu Meeru Island Resort. 1000 obyvateľov ostrova je hrdých na nulovú kriminalitu na ostrove, a to natoľko, že na ostrove nie je policajná stanica.

Na ostrove Dhiffushi sú tri bikini pláže.

Blízko ostrova Dhiffushi je niekoľko sandbankov (piesočnatých ostrovov), ktoré sa nachádzajú uprostred oceánu.

Keďže ostrov Dhiffushi je v tesnej blízkosti niektorého z najlepších miest na šnorchlovanie a potápanie na Maldivách, penzión ponúka hosťom šnorchlovanie a potápanie. Ostrov má svoje vlastné potápačské centrum a je dokonca možné šnorchlovať priamo z bikini pláže .

Hotel Rashu Hiyaa má bohatú ponuku výletov, exkurzií a vodných športov.

Teplota mora je okolo 28 stupňov.

 

Yoga program:

 

1 hodina yogy denne ráno alebo večer v závislosti od programu ( v prípade výletov bude yoga prispôsobená podľa konkrétnych časov príchodu a odchodu). Yoga program bude variabilný, budeme praktizovať meditácie na východ / západ slnka, vedené relaxácie, Osho Kundalini meditáciu.

K Yoga programu patrí tiež naladenie sa na seba, stíšenie sa, vhodná strava, dostatok slnka, plávania, nič-nerobenia a kvalitný spánok.

 

Jogou Vás bude sprevádzať:

 

  • Janette Hodálová :
  • certifikovaná učiteľka jogy E-RYT 200, E- RYT 500
  • ( Registered Yoga Teacher ).
  • Absolvovala učiteľský kurz YIN jogy (100 hodín) u Sebastiana Pucelleho a Murielle Burellier v Prahe a následne aj 500 hodinový učiteľský tréning Hatha jogy, Vinyasa jogy, Restorative jogy v Thajsku a tiež Indii.
  • Je tiež lektorkou Power jogy ( 80 hodín).
  • Absolvovala 7 mesačný kurz Jogovej Terapie.

Neustále sa vzdeláva, rozširuje si obzory a to nielen pomocou jogy, ale aj cestovania.

Praktizuje rôzne štýly jogy – hlavne Yin, Hatha jogu.

Sama usporiadúva niekoľko krát do roka školenia YIN jogy, ktoré spája s jogovou masážou a partnerskou asistovanou jogou.

Viedla jogový pobyt na Bali ( 2016 ), na Maledivách ( 2016 ), na Sri Lanke ( 2017 ), v Grécku ( 2018 ), na Zanzibare ( 2018 ) a opäť na Maledivách v januári 2019, taktiež joga pobyty na Cypre, Mallorke, v Grécku a plánuje pobyty vo Švajčiarsku.

 

V cene na osobu je zahrnuté :

  • Transfer: privátny transfer (letisko - Dhiffushi - letisko) súkromným rýchločlnom. Odchod z letiska v Male na ostrov je 24.01.2020 o 11:30 hod.
  • Strava : Plná penzia ( raňajky, obed a večera); možnosť vegetariánskej stravy

 

Celková cena vrátane transferov: 999,- eur

 

Poprosíme Vás kúpiť si letenku s príletom do Male 24.01.2020 ráno, prílet najneskôr 10.00 hod. kedže loď odchádza o 11:30 hod.

Prílet na Maldivy 24 Január 2020 a odlet z Maldív 31 Január 2020

 

 

Letenky na Maldivy si klienti zabezpečujú sami. S rezerváciou leteniek ako i s cestovným poistením pomôžeme.

Partneri a členstvo

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.