Objavte s nami Nemecko

 • Úvod
 • >>
 • Autobusové zájazdy
 • >>
 • Veľkonočný zájazd do Bavorska - cez Salzburg, 4 dni plné krásy a histórie s bohatým programom

Veľkonočný zájazd do Bavorska - cez Salzburg, 4 dni plné krásy a histórie s bohatým programom

Novinka
229,00 s DPH 229,00 € bez DPH
Autobusový zájazd, ktorý ponúka návštevu nádherných zámkov, historických centier, atrakcií v podobe návštevy likérky, krásnych parkov a ďalších zaujímavostí.
Obj. číslo:
051

Veľkonočný zájazd do Bavorska - cez Salzburg, 4 dni plné krásy a histórie s bohatým programom

Autobusový zájazd, ktorý ponúka návštevu nádherných zámkov, historických centier, atrakcií v podobe návštevy likérky, krásnych parkov a ďalších zaujímavostí.

Doplňujúce informácie

Máte radi históriu a vedia Vás očariť hrady, zámky a staré časti miest? Pozývame Vás na túto neskutočnú cestu, v rámci ktorej zažijete to, po čom Vaše srdiečko piští! Salzburg - kolíska kultúry v západnej časti Rakúska a po ňom bavorské skvosty architektúry a histórie - zámok Linderhof, Hohenschwangau, Neuschwanstein a ďalšie. Štyri dni, na ktoré sa nezabúda!

 

Termín: 19,04. - 22.4.2019

 

Program:

1.deň

Odchod z Bratislavy o 07.00 hod. Príchod do Salzburgu okolo obeda. Návšteva vyše 400-ročného zámku Hellbrunn, ktorý sa nachádza na predmestí Salzburgu. Okrem samotnej budovy zámku Vás určite upúta prekrásny zámocký park a vodné hry. Zaujímavosťou je mechanické divadlo s 200 figúrkami poháňanými vodou. Krátka prehliadka samotného mesta SALZBURG. Ubytovanie v blízkosti Salzburgu.

2. deň

Raňajky, prehliadka Mníchova, krátka zastávka v Ettale, slávnom benediktínskom kláštore, kde sa dodnes vyrába známy kláštorný likér, pokračovanie do Linderhofu – návšteva romantického zámku Linderhof, obklopeného prekrásnou záhradou. Ubytovanie v okolí Schwangau.

3. deň

Raňajky, návšteva dvoch zámkov pod úpätím Álp, v údolí medzi jazerami Alpsee a Schwansee. Zámok Hohenschwangau, kde Ľudovít II. strávil svoje detstvo a značnú časť mladosti. Zámok Neuschwanstein, romantický rozprávkový zámok, postavený na skalnom útese a prístupný len peši (asi 30 min. chôdze). Zo zámku sú prekrásne výhľady na okolie. Návšteva jedného z najkrajších rokokových kostolov sveta Wieskirche (pamiatka UNESCO) v blízkosti mestečka Stengaden. Pri návrate krátka zastávka vo FÜSSENE, stredovekom mestečku a známom zimnom stredisku. Nocľah.

4. deň

Raňajky, krátka zastávka v Garmisch-Partenkirchene – známom alpskom zimnom stredisku, ležiacom pod najvyšším vrcholom Nemecka - Zugspitze. Pokračovanie do Berchtesgadenu, malebného mestečka, ktorého dominantou je námestie s románskym kostolom sv. Petra a Jána z 12. storočia a zámok, ktorý bol letným sídlom Wittelsbachovcov. Aj keď v Bavorsku dominuje pivo, mestečko je známe aj pálenicou, kde pripravujú destiláty z horského enciánu. Dnešná ponuka predstavuje okolo 30 rôznych horských špecialít – bylinných a ovocných likérov. V popoludňajších hodinách odchod na Slovensko, s príchodom v neskorých večerných hodinách.

 

Cena: od 229 €

 

Cena zahŕňa:

 • autobusovú dopravu
 • 3x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom
 • 3x raňajky
 • prehliadky miest podľa programu, bez vstupov
 • sprievodcu zájazdu
 • povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170/2018.

 

Cena nezahŕňa:

 • poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8,00€ / pobyt
 • vstupné do zámkov cca 8 EUR/zámok (súhrnné vstupné vo výške cca 58 €)

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 59 €

 

V prípade skupinových rezervácií nás, prosím, kontaktujte na vypracovanie komplexnej ponuky emailom: orbistour@orbistour.eu, alebo na tel. čísla: 0908 907 019 . Uvedená cena je za základný balíček. Radi odpovieme na Vaše otázky.

 

 

Partneri a členstvo

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.