Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snov
 • Úvod
 • >>
 • Letecké zájazdy
 • >>
 • Stuttgart letecky s návštevou Cannstatter ľudového festivalu - pivnej slávnosti a Mercedes a Porsche múzeí

Stuttgart letecky s návštevou Cannstatter ľudového festivalu - pivnej slávnosti a Mercedes a Porsche múzeí

Novinka
408,27 s DPH
Obj. číslo:
102

Stuttgart letecky s návštevou Cannstatter ľudového festivalu - pivnej slávnosti a Mercedes a Porsche múzeí

Doplňujúce informácie

25.09. - 25. 09. 2020

Pre skupinu od 10 osôb vieme zabezpečiť zájazd na ľubovoľný počet noci a dní v termíne od 25 September 2020 – 11 October 2020

Program zájazdu :

 

1. deň

Odlet z Viedne do mesta automobilov STUTTGARTU, ktoré leží v údolí obklopenom vinicami, pohoriami a lesmi. Transfer do hotela a prehliadka najväčších zaujímavostí mesta – kostol sv. Jána, námestie Schlossplatz, Starý a Nový zámok, televízna veža a iné. Návšteva MERCEDES BENZ MÚZEA, ktoré dokumentuje 130 rokov automobilovej histórie. Múzeum vás vyvezie do výšky 34 metrov a vráti vás na cestu späť v čase - do roku 1886, kedy sa začína legenda s priekopníckym vynálezom  Gottlieba Daimlera a Carla Benza – vynálezom automobilu. Len málo vynálezov malo taký vplyv na ľudstvo ako tento. Na ploche 16 500 m2 osemposchodovej budovy sa nachádza celkovo okolo 160 vozidiel všetkých typov s viac ako 1500 exponátov, ktoré dokumentujú históriu tejto značky a prezentujú bohatstvo a rozmanitosť jednotlivých vozidiel tejto značky. Ubytovanie, nocľah.

2.deň

Po raňajkách celodenná návšteva Cannstatter Volksfest - ľudového festivalu piva, ktorý má viac ako 200 ročnú tradíciu a patrí medzi najväčšie v Európev  s rozmanitými zábavnými atrakciami nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Nocľah.  

3.deň

Po raňajkách návšteva PORSCHE MÚZEA s prehliadkou závodu. Múzeum tvorí priestranná výstavná plocha, okolo 80 vozidiel a rôzne menšie exponáty, ktoré návštevníkov prenesú do fascinujúcej histórie Porsche. Medzi špeciálne interaktívne prvky patrí dvanásť metrov dlhá dotyková stena, ktorá každého návštevníka láka, aby s ňou cestoval v histórii automobilov s približne 3 000 obrázkami, kresbami, plagátmi a reklamami. Ďalším vrcholom expozície je zvuková inštalácia „Porsche in the Mix“ s virtuálnymi živými prehliadkami, formátmi zmiešanej reality a novou aplikáciou Múzeum Porsche, ktorou rozširuje svoju digitálnu ponuku. Po prehliadke možnosť návštevy ďalších múzeí, prípadne voľný čas na nákupy. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

V cene je zarátané

 • letecká doprava, poplatok za batožinu v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba,
 • transfery letisko – hotel – letisko,
 • 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom,
 • 2x raňajky, prehliadky miest podľa programu,
 • sprievodca zájazdu 

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky 140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

V cene nie je zarátané

 • poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 6 EUR/pobyt,
 • orientačné vstupné – TV veža 9 EUR,
 • Mercedes Benz múzeum 10 EUR (9 EUR nad 10 osôb), Porsche múzeum 8 EUR (6 EUR nad 10 osôb),
 • prehliadka Porsche závodu 6 EUR,
 • miestna doprava: jednorazový lístok 2,50 EUR, 4x jednorazový lístok 9,50 EUR 

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 50 EUR

Príplatok za transfer Bratislava – letisko Viedeň – Bratislava: 30 EUR

Poznámka

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Partneri a členstvo

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.