Objavte s nami Nemecko

Oktoberfest Legoland+Europapark 2019Therme Erding+Herbfest 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snov

Oktoberfest 2020- Párty vlakom na pivo do Mníchova!

Akcia
179,00 € s DPH 179,00 s DPH 179,00 € bez DPH
Oktoberfest je jedno z najznámejších a najpopulárnejších tradičných svetových podujatí, ktoré každoročne v Mníchove navštívi okolo 6 miliónov návštevníkov.
Obj. číslo:
013

Oktoberfest 2020- Párty vlakom na pivo do Mníchova!

Oktoberfest je jedno z najznámejších a najpopulárnejších tradičných svetových podujatí, ktoré každoročne v Mníchove navštívi okolo 6 miliónov návštevníkov.

Doplňujúce informácie

Minulý rok si naši klienti pochvaľovali skvelú zábavu, zažite ju tento rok aj VY!

Už niekoľko mesiacov pred touto veľkolepou slávnosťou piva, sú všetky miesta vypredané. V 14 stanoch je viac ako 100 000 miest na sedenie, každoročne sa vypije takmer 7 miliónov litrov pivaUsporiadatelia tvrdia, že každý zo 14 stanov musel odmietnuť okolo 10 000 záujemcov o miestoAk nechcete čakať na voľné miesto ďalší rok, rezervujte a zakúpte si miesto u nás už teraz, máme pre Vás rezervované miesto v stane Löwenbräu - celý jeden balkón na poschodí v čase od 11.00 h do 16.30 h. Stan má kapacitu niekoľko tisíc miest.

A ttakto to prežívali účastníci zájazdu : 

Aj my sme navštívili Oktoberfest 1.októbra špeciálnym spacím vlakom. Vo vlaku sa viezlo viac ako 400 smädných a nedočkavých cestujúcich. Náš vlak vyštartoval v utorok večer a tí cestujúci, ktorým sa nechcelo hneď zaľahnúť, sa mohli zabávať a „trénovať“ zdvíhanie pohárov v spoločenskom vozni až do skorých ranných hodín.

Nasledujúci deň o jedenástej doobeda sme sa celá naša veľká skupina stretli v obrovskom stane Löwenbräu, kde sme mali vopred rezervované miesta. Posedenie pri muzike a v kruhu priateľov bolo vynikajúce, neopakovateľné, skvelé.

Výborná nálada nikoho neopúšťala ani potom, pri prehliadke množstva stánkov a aktrakcií Oktoberfestu. Koho zaujímali pamiatky a história mesta Mníchov, mal možnosť zúčastniť sa organizovanej prehliadky mesta so sprievodcom. Večer pred desiatou sme sa všetci znova zišli na mníchovskej hlavnej stanici. Spiatočná cesta plynula príjemne, obohatená o zážitky z festivalu. Bolo to perfektné, nezabudnuteľné. A o rok ideme opäť.

Sľubujeme Vám veľkolepú párty od prvej chvíle ako nastúpite do vlaku, plného zábavy, smiechu a radosti. Starosti nechávame doma. Buďte aj Vy s nami pri tom, pri jednej z najväčších veselíc vo svete, Oktoberfeste 2020.  PROST!!!!

 

Termín : 30.09.2020 - 02.09.2020

 

Veľká ľudová veselica  s tradičnými ľudovými krojmi vo veľkokapacitných „pivárňach" (až 7 000 návštevníkov) či priamo na ulici, dychové a ľudové hudobné skupiny, hrajúce všade na veselú nôtu a zábavu, lebo o tom je Oktoberfest a známe „dupláky“ – krígle naplnené zlatistým mokom, bavorským pivom. Celá táto tradičná zábava trvá od rána do neskorej noci a skorého rána, nepretržite dva týždne.

 

Program zájazdu:


odchod vlaku zo- Bratislavy - Nové mesto o 21:00 , odchod zp železničnej stanice - Bratislava-Petržalka o 22:05


• príchod do Mníchova (Hbf) cca o 9:20
• návšteva Oktoberfestu, voľný program
• odchod vlaku cca 22:30

 

  • príchod do Bratislavy -  stanice Petržalka o 06:10
  • príchod do Bratislavy  - stanice Nové mesto o  6:53

Cena: 179 EUR* na osobu v oddiele obsadenom 5 osobami
*V prípade záujmu 39 EUR na osobu príplatok za obsadenie oddielu maximálne 4 cestujúcimi

 

Cena zahŕňa:

 

  • spiatočnú dopravu turistickým spacím vlakom do Mníchova a späť
  • disko vozeň s barom pre všetkých​​
  • 2 x pohodlné spanie v ležadlových oddieloch
  •  raňajky vo vlaku pri ceste tam
  • 2 veľké pivá a polovicu pečeného kurčaťa (kupóny na pivo a stravu sa rozdávajú počas cesty vlakom)
  • rezervácia miest v pivnom stane Löwenbrau od 11.00 – 16.30

Cena nezahŕňa:
• komplexné cestovné poistenie - cena za osobu a deň je 2.00 €
• ďalšiu konzumáciu vo vlaku

 

V 14 stanoch je viac ako 100 000 miest na sedenie, každoročne sa vypije okolo 7 miliónov litrov piva.


V prípade skupinových rezervácií nás, prosím, kontaktujte na vypracovanie komplexnej ponuky e-mailom: orbistour@orbistour.eu, alebo na tel. čísle : 0908 907 019 . Uvedená cena je za základný balíček. Radi odpovieme na Vaše otázky.

Partneri a členstvo

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.