Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovPobyt v Therme Erding

LEGOLAND v Nemecku - zábava pre celú rodinu ( 2 dosp.+ 2 deti )

Novinka
594,00 s DPH 594,00 € bez DPH
ubytovanie v príjemnom rodinnom hoteli s česky hovoriacimi majiteľmi v pešej blízkosti od Legolandu ( 10 minút peši, nemusíte platiť parkovné ), 2 noci, raňajky a celodenný vstup do Legolandu .
Obj. číslo:
012

LEGOLAND v Nemecku - zábava pre celú rodinu ( 2 dosp.+ 2 deti )

ubytovanie v príjemnom rodinnom hoteli s česky hovoriacimi majiteľmi v pešej blízkosti od Legolandu ( 10 minút peši, nemusíte platiť parkovné ), 2 noci, raňajky a celodenný vstup do Legolandu .

Doplňujúce informácie

LEGOLAND park má širokú ponuku pre rodiny s deťmi hľadajúcich dobrodružstvo. Legoland je nielen v Dánsku, ale aj v blízkom Nemecku, o čom mnohí nevedia.Odhaľte deťom svet skladačky LEGO v 8 dobrodružných svetoch s 50 atrakciami. Všetko je na Vašej fantázii a kreativite. Môžete byť pirátom, cestovateľom, dobrodruhom, alebo i princeznou. Vyberte si s Vašimi deťmi postavu, ktorá je Vám najbližšia a užite si spoločné chvíle. Zážitky v LEGOLANDE pokračujú dokonca aj po zatváracích hodinách parku. Vo svetovo prvom LEGOLAND prázdninovom mestečku môžu návštevníci stráviť aj noc hneď vedľa parku v jednej z 50-tich tematických LEGO chatiek, alebo na veľkej karavanovej ploche. Zážitkov ako maku!

 

Môžeme Vám zabezpečiť aj vstupenky do  múzea hračiek STEIFF - kde sa narodil medvedík Teddy. Viac o tomto nádhernom múzeu hračiek sa dočítate TU

 

Zážitok pre každú rodinku, ktorá chce s deťmi stráviť tvorivé a veselé chvíle v jedinečnom prostredí.

 

TERMÍN - ľubovoľný, na vyžiadnanie, možnosť aj zmeny počtu nocí a osôb na základe individuálnych požiadaviek !

 

V cene balíčka pre rodinu je zahrnuté:

 

  • ubytovanie v komfortnom rodinnom hoteli česky hovoriacich majiteľov len 10 minút chôdze od Legolandu na 2 noci  s raňajkami pre 4 osoby ( 2 dospelí a 2 deti )  wifi a parkovanie
  • celodenný vstup do úžasného LEGOLANDU - Nemecko ( 2 osoby od 12 rokov a 2 osoby do 12 rokov )

 

V cene nie je zahrnutá:

- doprava, v prípade požiadaviek zabezpečujeme na mieru pre každého individuálne
- cestovné poistenie

 

V prípade otázok, alebo špecifických požiadaviek, nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme

Tel.č.: 0908 907 019, e-mail: orbistour@orbistour.eu

 

Partneri a členstvo

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.