Objavte s nami Nemecko

Oktoberfest 2019Therme Erding+Herbfest 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snov

Joga víkend s Moni na Balatóne

Novinka
289,00 s DPH
Ukončite leto aktívne a zároveň relaxačne. Nemusíte ani chodiť ďaleko a nájdete miesto podobné morskému pobrežiu. Pohľad na hladinu jazera Balaton a služby hotela Wellmarin pôsobia upokojujúco a oddychovo. Preto sme pre vás vybrali práve toto miesto na načerpanie energie a upokojenie duše.
Obj. číslo:
091

Joga víkend s Moni na Balatóne

Ukončite leto aktívne a zároveň relaxačne. Nemusíte ani chodiť ďaleko a nájdete miesto podobné morskému pobrežiu. Pohľad na hladinu jazera Balaton a služby hotela Wellmarin pôsobia upokojujúco a oddychovo. Preto sme pre vás vybrali práve toto miesto na načerpanie energie a upokojenie duše.

Doplňujúce informácie

Pobyt sa bude niesť v duchu priateľstva, relaxácie a jogovej aktivity.  Prínosom pre vás bude prečistenie tela i mysle. Telu doprajete každodenný pohyb, prechádzky, počas dňa si môžete vychutnať masáže, wellness, spoločné prednášky a diskusie na aktuálne témy z jogy, myseľ uvoľní vedená meditácia. Ak s cvičením jogy nemáte ešte žiadne skúsenosti,  iba o ňom uvažujete, nevadí. Inštruktorka Moni je veľmi ústretová, hodiny prispôsobí všetkým úrovniam. Keďže počet miest je obmedzený, nemôže sa stať, že by vám nebola venovaná dostatočná pozornosť a inštruktáž. Otvorte sa novým skúsenostiam a poznaniu, načerpajte energiu.

Na pobyte sa sústredíte na správne držanie tela a prínosom bude eliminácia bolestí krížovej či krčnej chrbtice a menšia záťaž bedrových kĺbov. Na pobyte sa budeme venovať i dýchacím technikám. Jogové dýchanie je hlboké, naučíte sa ho implementovať do života a vďaka tomu budete plní energie. Naučíte sa, ako si jogou vyformovať dlhé a štíhle svaly. Motivujete sa, ako si jogu zacvičiť aj v domácom prostredí, čo vám pomôže lepšie zvládať každodenné stresové situácie.

Ubytovaní budete v štvorhviezdičkovom wellness hoteli Wellmarin so strešnou terasou v záhradnom štýle, ktorá vám zaručí výnimočný výhľad. Ponúkajú zdravé, väčšinou domáce delikatesy, ktoré vás zásobia dostatočnou a kvalitnou energiou. Maďarská pohostinnosť je známa - príďte si overiť, že to nie je len mýtus. Vstupom do Black & Orange wellness necháte za sebou chaos rušného sveta a užijete si lákavú harmóniu.

 

Termín pobytu : 30.08. - 01.09.2019 

Pobyt je možné si predĺžiť a začať ho už vo štvrtok 29.8. 2019. V prípade, že máte záujem o skorší príchod, kontaktujte nás.

Program

Súčasťou programu sú jogové hodiny, relaxácia, riadená meditácia. Taktiež bude priestor na wellness, oddych a prechádzky. 

PIATOK

14.00 - 16.00: Check-in

 16.45 - 17.00: Úvodné privítanie

 17.00 - 18.10: Hodina jogy

 18.30 - 19.30: Večera

 20.00 - 21.00: Zoznámenie

SOBOTA

07.30 - 08.30: Ranná joga

 08.30 - 10.00: Raňajky

 10.00  -11.00: Prednáška + diskusia

 11.00 -12.00: Joga

 13.00 - 15.00: Individuálny obed (nie je v cene pobytu)

 15.15 - 17.15: Voľný program, siesta

 17.00 - 18.00: Večerná joga

 18.30 - 20.00: Večera

 20.00 - 22.00: Voľný program (wellness, kino)

 NEDEĽA

 07.30 - 08.30: Ranná joga

 09.00 - 10.00: Raňajky

 10.00 - 11.00: Check-out, ukončenie pobytu

Obtiažnosť

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Inštruktorka vopred zistí úroveň skupiny a prispôsobí jej program - individuálny prístup je samozrejmosť.

V cene je zahrnuté

 •  ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej plne obsadenej izbe
 •  plná penzia
 •  wifi
 •  5 lekcií jogy
 •  diskusia o joge
 •  wellness
 •  darček pri príchode
 •  ákonné poistenie CK proti insolventnosti

Informácie o inštruktoroch

Monika Skokanová

Moje meno je MONIKA SKOKANOVÁ a joga ku mne prišla v roku 2011, keď som si kúpila DVD Fredyho Ayisiho Môj život s jogou. Postupne, ako som pravidelne podľa DVD  cvičila, tak som zistila, že joga sa stáva prirodzenou časťou môjho života. Pomohla mi a stále pomáha lepšie poznať seba a svet naokolo. Venujem sa tradičnej hatha joge, ktorej súčasťou je aj práca s dychom, očistné techniky, nasledovanie určitých morálnych a etických kódexov.
 Po absolvovaní inštruktorského kurzu I. v roku 2016 som začala robiť kurzy pre začiatočníkov a otvorené hodiny jogy, na ktorých sa snažím ľudí inšpirovať a motivovať k hlbšiemu poznaniu seba samých a ukázať im, že vydať sa cestou jogy nie je len fyzické cvičenie, ale celoživotné dobrodružstvo, ktoré sa vyplatí podstúpiť.

Absolvovala som viacero jogových workshopov a školení a venujem sa aj joge pre tehotné. Momentálne precvičujem otvorené hodiny jogy pre začiatočníkov aj pokročilých a som zakladateľkou Monami Yoga Festivalu, ktorý sa koná v Nových Zámkoch.

 

 Zmena programu vyhradená. Pobyt sa uskutoční pri naplnení minimálnej kapacity (12 osôb).

 

Príplatky k pobytu

 •  doprava
 •  parkovanie (4 EUR/noc/auto)
 •  fakultatívne výlety
 •  jednolôžková izba (68 EUR)

Storno podmienky

prísne

Zrušenie pobytu -  Storno poplatok

60 – viac dní pred nástupom 0% z ceny pobytu

30 – 59 dní pred nástupom 50 %z ceny pobytu

0 – 29 dní pred nástupom 100% z ceny pobytu

 

Partneri a členstvo

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.