Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snov

Europa-Park - Zábava a relax v najväčšom a najlepšom zábavnom na svete - ubytovanie v rozprávkovom 4* hoteli

142,50 s DPH
Obj. číslo:
058

Europa-Park - Zábava a relax v najväčšom a najlepšom zábavnom na svete - ubytovanie v rozprávkovom 4* hoteli

Doplňujúce informácie

Europa-Park sa môže pozerať spať s pýchou na veľmi úspešnú históriu. V roku 1975, počas prvej sezóny Europa-Parku, navštívilo tento park 250 000 tisíc návštevníkov. V súčasnosti navštevuje tento rodinný podnik a najväčší tematický park v Nemecku svete  4,5 milióna ľudí ročne a už 3 x po sebe bol  Europa-Park ocenený ako najlepší celoročne otvorený zábavný park vo sveteViac ako 100 atrakcií a medzinárodných predstavení ponúka zábavu pre celú rodinu na rozlohe 94 hektárov a z roka na rok sa rozširuje a pribúdajú nové atrakcie ako sa rozširujú služby a ubytovacie a stravovacie kapacity.  Spomínaný Europa-Park sa rozvinul z “len” zábavného parku do známeho parku na konanie sa konferencií a populárnych TV produkcií. Vďaka možnosti ubytovania v piatich štvorhviezdičkových hoteloch, sa Europa – Park stal populárny na krátkodobé pobyty hostí z celej Európy.

Termín : Celoročne

Ubytovanie je jednom zo 4 * hoteli, ktorý je v rozprávkovom štýle, pre malých a veľkých a kde všetci pocítia čaro magickosti rozprávok a budú sa cítit ako rytieri a princezné. Izby, ale aj všetky priestory hotela sú v tomto originálnom štýle, aby pobyt v hoteli, ale aj v Europa-Parku bol nezabudnuteľný a bol to splnený SEN !

 

Cena na dospelú osobu / dieťa  :

Ubytovanie s raňajkami a 2 x celodenným vstupom dospelá osoba : 142,50 €

Ubytovanie s raňajkami a 2 x celodenným vstupom - dieťa na prístelke ( 4 - 11 rokov ) : 106,00 €

 

 

Možnosti rôznych kombinácii na počet osôb, dní, ubytovania, vstupov, dopravy - zaistenie shuttle busov z letiska, leteniek, prepravy zo Slovenska, vlakových lístkov ! Všetko na základe Vašich individuálnych požiadaviek ! Kontaktujte nás na info@orbistour.eu, alebo na tel. čísle : 0908 907 019. Sme tu pre Vás, stačí nás kontaktovať a my nájdeme pre Vás to, ČO hľadáte !

 

 

Partneri a členstvo

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.