Objavte s nami Nemecko

Oktoberfest 2019Legoland+Europapark 2019Therme Erding+Herbfest 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snov
 • Úvod
 • >>
 • Autobusové zájazdy
 • >>
 • Europa-Park a Legoland - dva NAJ zábavné parky nielen v Nemecku, ale aj vo svete - zábava pre celú rodinu !

Europa-Park a Legoland - dva NAJ zábavné parky nielen v Nemecku, ale aj vo svete - zábava pre celú rodinu !

Novinka
229,00 s DPH 229,00 € bez DPH
EUROPA-PARK už roky získava ocenenie ako najlepší zábavný park vo svete. Môžete to zažiť na vlastnej koži a zabaviť sa na atrakciách ktoré ponúka ! A nudiť sa veru nebudete ! LEGOLAND Deutschland je veľmi obľúbený nielen preto, že je postavený z vyhľadávanej detskej stavebnice LEGO, ale že je koncipovaný tak, aby sa deti vzdelávali zábavnou formou ! Veď posúďte sami !
Obj. číslo:
073

Europa-Park a Legoland - dva NAJ zábavné parky nielen v Nemecku, ale aj vo svete - zábava pre celú rodinu !

EUROPA-PARK už roky získava ocenenie ako najlepší zábavný park vo svete. Môžete to zažiť na vlastnej koži a zabaviť sa na atrakciách ktoré ponúka ! A nudiť sa veru nebudete ! LEGOLAND Deutschland je veľmi obľúbený nielen preto, že je postavený z vyhľadávanej detskej stavebnice LEGO, ale že je koncipovaný tak, aby sa deti vzdelávali zábavnou formou ! Veď posúďte sami !

Doplňujúce informácie

Termín zájazdu :

03.08. - 05.08. 2019

Program zájazdu :

1,deň :

Odchod z Bratislavy v ranných hodinách cez Rakúsko do Nemecka. Prehliadka historického centra AUSBURG - druhé najstaršie nemecké mesto a tretie najväčšie mesto Bavorska, mesto reformácie, kde v roku 1530 prívrženci učenia Martina Luthera prvýkrát predniesli svoje tzv. Augsburské vyznanie. Leží na sútoku riek Wertach a Lech, je označované aj ako nemecké Benátky, mesto vežičiek a zelene. Očarí vás spleťou starých úzkych uličiek s dlažbou z mačacích hláv, históriou a pamiatkami, tradičnými romantickými obchodíkmi. Augsburg je rodiskom rodiny Fuggerovcov - nazývaných aj Rotschildovcami stredoveku, ktorí významne ovplyvnili aj Slovensko. Jakub Fugger založil v r. 1521 pre chudobných obyvateľov mesta najstaršie sociálne sídlisko na svete - tzv. Fuggerai, ktoré funguje dodnes. Fuggerai, toto mesto v meste , je dnes zaujímavou a vyhľadávanou turistikou atrakciou. Odchod na ubytovanie, nocľah.

2.deň :

Po raňajkách presun a návšteva LEGOLANDU, ktorý je označený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a je vytvorený z viac ako 50 miliónov legových kociek. V nemeckom LEGOLANDe môžu deti vkĺznuť do rolí svojich hrdinov a robiť veci, ktoré za normálnych okolností môžu robiť len dospelí – napríklad zvládnuť svoj prvý vodičský test, súťažiť v rytierskom súboji, lyžovať na vodných lyžiach závratnou rýchlosťou, veslovať na svojom prvom kanoe úplne samostatne, či navrhovať a programovať LEGO® robotov. Presun na ubytovanie do okolia Europa Parku. Nocľah.

3.deň :

Raňajky. Celodenná návšteva EUROPA PARKU – najväčší a druhý najpopulárnejší  tematický park v Európe, ktorý je už niekoľko rokov oceňovaný ako najlepší zábavný park na svete. Vnútri je stredisko rozdelené na európske tematické oblasti s viac ako 100 atrakciami a podujatiami, ktoré prekonajú aj tie najvyššie očakávania. Prejdete Európu na jednom mieste za jeden deň a pochutnate si na špecialitách jednotlivých krajín. Pozoruhodná je dych vyrážajúca horská dráha Silver Star, ktorá je druhou najvyššou v Európe a viditeľná už od niekoľkých kilometrov ako aj jedna z najstarších horských dráh na svete postavených z dreva. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko s nočnou jazdou.

4. deň :

Príchod do Bratislavy v skorých ranných hodinách.

 

V cene zájazdu je zahrnuté :

 • autobusová doprava,
 • 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom,
 • 2x raňajky, prehliadky miest podľa programu,
 • sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170/2018 Z.z. 
 

 

 

V cene zájazdu nie je zahrnuté :

 • poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8 EUR/pobyt,
 • orientačné vstupné – Europa park 44 EUR (skupinový lístok),
 • Legoland 18 EUR (skupinový lístok) 

 

 

 

Upozornenie: odporúčame vstupy objednať so zájazdom cez CK, skupinové vstupy sú cenovo výhodnejšie než individuálne vstupenky zakupované na mieste ! 

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 55 EUR

 
 

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

 

 

 

 

Partneri a členstvo

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.