Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovPobyt v Therme Erding
  • Úvod
  • >>
  • Letecké zájazdy
  • >>
  • Berlín pre dospelých s návštevou Tropical Islands - letecky - 4 dni - vrátane letenky, vstupov a sprievodcu

Berlín pre dospelých s návštevou Tropical Islands - letecky - 4 dni - vrátane letenky, vstupov a sprievodcu

Novinka
560,00 s DPH 560,00 € bez DPH
Obj. číslo:
109

Berlín pre dospelých s návštevou Tropical Islands - letecky - 4 dni - vrátane letenky, vstupov a sprievodcu

Doplňujúce informácie

Termín: 28/10 – 31/10/2021

Cena: 425,00 € osoba - komplet vrátane lletenky a vstupov 

Minimálny početu účastníkov : 10 

 

Program zájazdu:

1. deň: Odlet z Viedne do BERLÍNA, transfer do hotela, odchod na program. Barokový zámok Charlottenburg s nádhernými interiérmi a pár zaujímavých múzeí. V Novom krídle je možné vidieť štátne miestnosti a rokokovú sálu známu ako Zlatá galéria. Výstava Silver Vault obsahuje ohromujúci riad zo zlata, striebra, skla a porcelánu. Približne 100 jedálenských servisov prežilo nedotknutých ako živá pripomienka veľkoleposti jedál na dvore. Za zmienku stojí aj pôsobivé zobrazenie zvyšných kúskov pruských korunovačných klenotov spolu s cisárskymi znakmi, ako aj osobné poklady, ako sú prepracované dizajnové tabatierky zbierané Friedrichom Veľkým. Porcelánový kabinet v Starom paláci ponúka úchvatnú zbierku najlepších modrých a bielych porcelánov zdobiacich celú miestnosť. Palácu prilieha rozsiahly park s nádhernými barokovými záhradami v anglickom štýle. Dominantami parku sú mauzóleum, čajovňa Belvedere a Neuer Pavillon, malý neoklasický dom podľa neapolskej vily. V závislosti od letových časov a časových možností prechádzka obľúbeným berlínskym parkom Tiergarten park, ktorý je zelenými pľúcami mesta. Návštevníci tu môžu stráviť čas prechádzkami, oddychom na trávniku alebo prehliadkou niektorých pamiatok. Nachádza sa tu stĺp víťazstva (Siegessäule) s panoramatickým výhľadom na mesto alebo pivná záhrada, ktorá je súčasťou kaviarne Café am Neuen See na juhu jazera. Pokračovanie programu vyhliadkovou plavbou po rieke Spréva. Ubytovanie, nocľah.

 

2. deň: Po raňajkách celodenné objavovanie najväčších dominánt a zaujímavostí mesta - brandenburská brána, TV veža, Pamätný kostol cisára Wilhelma (Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche), Budova Rišského snemu (Bundestag), vládna štvrť, Múzejný ostrov, Pamätník Berlínskeho múru, Checkpoint Charlie, Alexanderplatz, Potsdamer Platz, Gendarmenmarkt, Holokaust (Pamätník zavraždeným Židom Európy), atď. Večer presun na výnimočné predstavenie – Stars in the concert . Nocľah.

 

3. deň: Po raňajkách presun do exotického tematického parku zábavy TROPICAL ISLANDS, ktorý predstavuje najväčší európsky tropický dovolenkový svet. Doprajeme si celodenný relax v najväčšom tropickom kúpeľnom a saunovom komplexe s rozlohou viac než 10 000 m². Piesočnatá pláž, ktorá lemuje more, pozostáva z jemného piesku. Lagúna lemuje opičiu skalu so svojimi vodopádmi. Nielen bazény sú však hlavnými atrakciami pre návštevníkov. Najväčší vnútorný dažďový prales na svete je domovom pre 50 000 rastlín a 600 druhov zvierat ako sú papagáje, plameniaky a korytnačky. Nachádza sa tu 27 metrov vysoká tobogánová veža, ktorá je najvyššia v Nemecku. Brána na Bali tvorí vstup do tropickej dediny, kde sa nachádzajú stravovacie zariadenia ponúkajúce širokú škálu občerstvenia. Počas celého roka sa tu konajú zábavné programy ako koncerty, tanečné súťaže, spevácke súťaže alebo súťaž roztlieskávačiek. Nocľah.

 

4. deň: Po raňajkách čas na osobné voľno a nakupovanie. Najväčším a najznámejším obchodným domom v Berlíne je KaDeWe na Kurfürstendamm. Tu môžete zažiť exkluzívne nakupovanie na šiestich poschodiach. V závislosti od letových časov individuálna návšteva múzeí. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

 

Cena zájazdu zahŕňa:  letecká doprava a letiskové poplatky, poplatok za batožinu v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, transfery letisko – hotel – letisko, 3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, 3x raňajky, sprievodca zájazdu, prehliadky v zmysle programu

Cena zájazdu nezahŕňa:

komplexné cestovné poistenie 8 EUR/osoba, jednolôžková izba 50 EUR, transfer Bratislava – letisko Viedeň – Bratislava 30 EUR

 

 

Balíček vstupov:

Charlottenburg - Starý palác 12 EUR, Nové krídlo 12 EUR, kombinovaný lístok 17 EUR, plavba po rieke Spréva 17 EUR, show vo Friedrich Palast od 20 EUR vyššie, spiatočný vlakový lístok Berlín -  Brand Tropical Islands cca 20 EUR, Tropical Islands - celodenný vstup (Tropický svet, Tropická sauna, Spa komplex, Fitness klub, vonkajší areál) 50 EUR

 

 

 

ORBIS AH, s.r.o., Mikovíniho 1182/23, 010 15 Žilina-Hájik, +421 908 907 019, orbistour@orbistour.eu

 

Partneri a členstvo

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.