Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snov

BAVORSKO - Orlie hniezdo - Mnichov - Linderhof - Neuschwanstein - G.-Partenkirchen - Salzburg

Novinka
219,00 s DPH 219,00 € bez DPH
Poďte sa s nami túlať nádherným Bavorskom, obdivovať jeho historické a kultúrne skvosty s dôrazom na prírodné krásy a scenérie. BAVORSKO je jedinečné a zaryje sa Vám hlboko do pamäti. Vyskúšajte !!!
Obj. číslo:
008

BAVORSKO - Orlie hniezdo - Mnichov - Linderhof - Neuschwanstein - G.-Partenkirchen - Salzburg

Poďte sa s nami túlať nádherným Bavorskom, obdivovať jeho historické a kultúrne skvosty s dôrazom na prírodné krásy a scenérie. BAVORSKO je jedinečné a zaryje sa Vám hlboko do pamäti. Vyskúšajte !!!

Doplňujúce informácie

Termíny :

29. 08. - 01. 09 . 2020   

Program :

1.deň

Odchod z Bratislavy o 06.00 hod. cez Rakúsko, Nemecko.  Príchod do Berchtesgadenu – Kehlsteinu,kde sa miestnym autobusom a výťahom presunieme na vrchol známeho Hitlerovho ORLIEHOHNIEZDA – pevnosti Kehlsteinhaus. Prehliadka. Pokračovanie k jazeru KÖNIGSSEE v národnom parku Berchtesgaden. Plavba loďou k polostrovu Sv. Bartolomeja. Ubytovanie v blízkosti Mníchova.

2. deň
Raňajky, prehliadka MNÍCHOVA, krátka zastávka v  ETTALE, slávnom benediktínskom kláštore, kde sa dodnes vyrába známy kláštorný likér, pokračovanie do Linderhofu – návšteva romantického zámku LINDERHOF obklopeného prekrásnou záhradou. Ubytovanie v okolí Schwangau.

3. deň
Raňajky, návšteva dvoch zámkov pod úpätím Álp v údolí medzi jazerami Alpsee a Schwansee. Zámok HOHENSCHWANGAU, kde Ľudovít II. strávil svoje detstvo a značnú časť mladosti. Zámok NEUSCHWANSTEIN, romantický rozprávkový zámok postavený na skalnom útese a prístupný len peši (asi 30 min. chôdze). Zo zámku sú prekrásne výhľady na okolie. Návšteva jedného z najkrajších rokokových kostolov sveta WIESKIRCHE (pamiatka UNESCO) v blízkosti mestečka Stengaden.  Pri návrate krátka zastávka vo FÜSSENE, stredovekom mestečku a známom zimnom stredisku. Nocľah.

4.deň

Raňajky, krátka zastávka v GARMISCH-PARTENKIRCHENE – známom alpskom zimnom stredisku ležiacom pod najvyšším vrcholom Nemecka - Zugspitze. Pokračovanie do SALZBURGU. Prehliadka mesta. V popoludňajších hodinách odchod na Slovensko, s príchodom v neskorých večerných hodinách.

Cena zahŕňa  :

  • autobusová doprava,
  • 3x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom,
  • 3x raňajky, prehliadky miest podľa programu bez vstupov,
  • sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170//2018 Z.z.

       Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 69 EUR

Cena nezahŕňa :

kompletné cestovné poistenie - 8.00 € / pobyt, vstupné do zámkov cca 8,00 € / zámok ( súhrnné vstupné vo výške cca 63,00 € )

 

 

 V prípade skupinových rezervácií nás, prosím, kontaktujte na vypracovanie komplexnej ponuky emailom: orbistour@orbistour.eu, alebo na tel. čísla: 0908 907 019 - Uvedená cena je za základný balíček. Radi odpovieme na Vaše otázky.

 

 

 

Partneri a členstvo

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.