Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovPobyt v Therme Erding

Bavorské rozprávkové zámky Ľudovíta II. - 3 dni - autobusom, nezabudnuteľný zájazd pre každého!

189,00 s DPH 189,00 € bez DPH
Romantická cesta za spoznávaním okúzľujúcej histórie časti Nemecka, vydajte sa s nami objavovať svet Ľudovíta II.
Obj. číslo:
031

Bavorské rozprávkové zámky Ľudovíta II. - 3 dni - autobusom, nezabudnuteľný zájazd pre každého!

Romantická cesta za spoznávaním okúzľujúcej histórie časti Nemecka, vydajte sa s nami objavovať svet Ľudovíta II.

Doplňujúce informácie

Vyberte si jeden z termínov, spoznajte 4 krásne bavorské zámky Ľudovíta II. - kráľa Bavorska a navštívite aj zámok Neuschwanstein - Labutí zámok, ktorý inšpiroval aj slávneho Walta Disneyho vo svojich animovaných rozprávkach! Ale každý zo zámkov je výnimočný, tak sa nechajte opantať čarovnou atmosférou každého z nich!

 

Urobte si čas pre seba, pozvite manžela, alebo kamarátku a spoznajte kus histórie. Bude to zážitok!

 

Na výber sú viaceré termíny, veríme, že si vyberiete :

24.09. - 26.09. 2021

15.10. - 17.10. 2021

 

Program zájazdu:

 1. deň

Odchod z Bratislavy o 07.00 hod. do Nemecka. Prvou zastávkou bude zámok Herrenschiemsee na ostrove Herreninsel. Nachádza na Chiemskom jazere a bavorský kráľ Ľudovít II. ho dal postaviť v rokoch 1878 - 1885. Jeho sídlo sa malo stať bavorskou obdobou Versailles. Prehliadka zámku. Pokračovanie do Schwangau, ubytovanie v okolí Schwangau.

2. deň

Raňajky v hoteli. V tento deň návšteva dvoch zámkov pod úpätím Álp, v údolí medzi jazerami Alpsee a Schwansee. Prvým bude zámok HOHENSCHWANGAU, kde Ľudovít II. strávil svoje detstvo a značnú časť mladosti. Druhým bude preslávený zámok NEUSCHWANSTEIN. Romantický rozprávkový zámok postavený na skalnom útese s prekrásnymi výhľadmi do okolia. Návšteva jedného z najkrajších rokokových kostolov sveta v blízkosti mestečka Stengaden. Ide o pamiatku UNESCO. Ak bude dostatok času, odvážlivci sa môžu prejsť po najdlhšom pešom visutom moste na svete, ktorý sa nachádza v obci Reutte. Je vo výške 110 m nad zemou, dlhý 403 m. Nocľah

3. deň.

Raňajky v hoteli. Návšteva ďalšieho krásneho zámku LINDERHOF, ktorý dal Ľudovít II. postaviť ako "Kráľovskú vilu". Inšpiroval sa francúzskym kráľom Ľudovítom XIV. Po prehliadke bude krátka zastávka v ETTALE, slávnom objekte benediktínskeho kláštora, kde sa dodnes vyrába známy kláštorný likér Ettaler Klosterlikör. Popoludní návrat domov, s príchodom do Bratislavy v neskorých večerných hodinách.


 

V cene zájazdu na 1 osobu je zahrnuté:

  • doprava autobusom
  • 2x komfortné hotelové ubytovanie v 2-lôžkových izbách s príslušenstvom
  • 2x raňajky v hoteli
  • prehliadky miest podľa programu bez vstupov
  • slovenský sprievodca zájazdu
  • povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170/2018 Z.z.


 

V cene nie je zahrnuté:

 

  • možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia typ A1 v cene 7,50 EUR/pobyt alebo typ A1 Pandemic v cene 12 EUR/pobyt
  • vstupné do zámkov cca 8 EUR /zámok / predpokladaný súčet je 40 € / zájazd


Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 49 EUR


 

V prípade skupinových rezervácií nás, prosím, kontaktujte na vypracovanie komplexnej ponuky emailom: orbistour@orbistour.eu, alebo na tel. čísle : 0908 907 019. Uvedená cena je za základný balíček.

Radi odpovieme na Vaše otázky.
 

 

 

 

 

Partneri a členstvo

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.