Objavte s nami Nemecko

Legoland+Europapark 2019Legoland pre celú rodinuMaldivy -dovolenka snovPobyt v Therme Erding

Blog

Legoland
08.11.2018

Legoland

LEGOLAND park má širokú ponuku pre rodiny s deťmi vo veku od 3 do 12 rokov, hľadajúce dobrodružstvo – dosť na niekoľko dní zábavy a akcie. Od júna 2008 zážitky v LEGOLANDe pokračujú dokonca aj po zatváracích hodinách parku. Vo svetovo prvom LEGOLAND prázdninovom mestečku môžu návštevníci stráviť noc hneď vedľa parku v jednej z 50-tich tematických LEGO chatiek, alebo na veľkej karavánovej ploche.

Neuschwanstein
08.11.2015

Neuschwanstein

Neuschwanstein je nádherný zámok v oblasti obce Schwangau pri meste Fussen, ktorý dal postavit bavorský kráľ Ľudovít II. Je to jeden z najznámejších a najnavštevovanejších turistických cieľov Nemecka a má prívlastok "rozprávkový - labutí hrad". Architektúra a vnútorné vybavenie predstavuje romantický historizmus a elektitcizmus 19. storočia. Neďaleko sa nachádza aj zámok Hohenschwangau. Prehliadka zámku je možná aj v českom jazyku.

Zažite aj Neuschwanstein a aj iné miesta na poznávacom zájazde Historické skvosty a krásy prírody južného Bavorska.

Oberlausitz - Horná Lužica
15.03.2018

Oberlausitz - Horná Lužica

Región Oberlausitz, resp. región Hornej Lužice, sme navštívili začiatkom apríla 2014. Malebný a kultúrne bohatý región sa nachádza na pomedzí troch štátov a troch známych miest: Prahy, Wrocławu a Drážďan. Ponúka rozmanité aktivity pre rodiny s deťmi, pre aktívne dvojice, alebo partie priateľov. Firemné skupiny môžu zažiť pestrý teambuilding aj adrenalínové atrakcie. Horná Lužica je jedinečný rekreačný región, ktorý nás príjemne prekvapil svojou pestrosťou a mnohotvárnosťou. Aktivity naozaj pre každého! A to len 6 hodín od Bratislavy:)!

Bamberg (najbližšie mesto - Norimberg)
13.04.2018

Bamberg (najbližšie mesto - Norimberg)

Tak ako Rím, toto malé a očarujúce mesto je postavené na siedmich kopcoch a jeho historická architektúra si zaslúžila zápis do svetového dedičstva UNESCO

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.