Lyžovačky, zimné pobyty

Inzell

Inzell

Malebné turistické stredisko sa nachádza len 33 km od Salzburgu a 30 km od Berchtesgadenu, na úpätí Álp v nadmorskej výške od 693 m n. m. do 1770 m n. m. Ideálne stredisko pre rodiny s deťmi, ktoré preferujú menšie strediská s kvalitnými službami. A k tomu zdarma karta Inzell Card prinesie celej rodine skvelé zážitky. Skvelá lyžovačka pre Vašich najbližsích!

Garmisch-Partenkirchen

Garmisch-Partenkirchen

Garmisch-Partenkirchen sa nachádza v Bavorsku a je nemeckou vstupnou bránou do Álp. Z nížiny pod Mníchovom sa akoby zdvíha masív vrcholiaci najvyššou horou Nemecka – Zugspitze (2 962 m). Lyžiarske terény využívajú ľadovce, horské pláne i zalesnené svahy nad mestom a majú nesmierne pestrý profil so športovými, ale i pohodovo-rodinnými zjazdovkami. Mestské zázemie ponúka viac než dostatočnú ubytovaciu kapacitu, kultúrnu atmosféru i dopravné pohodlie – do obidvoch lyžiarskych areálov (Classic i Zugspitze) je možné prísť z mestskej stanice vlakom.

Zimné športy v Bavorsku

Zimné športy v Bavorsku

Hneď ako napadne prvý sneh, láka to zimných športovcov v Bavorsku von do prírody. Vďaka početným lyžiarskym oblastiam, dobre upraveným bežkárskym trasám v nádhernej prírode, nezabudnuteľným putovaniam na snežniciach po bavorských horách a úžasným sánkarským dráham, ponúka Bavorsko tie najlepšie predpoklady pre športovú činnosť v chladnom ročnom období. Pritom, samozrejme, nepríde skrátka ani pôžitok a zábava.

Ubytovanie a doprava ONLINE

 Ubytovanie online cez booking.com


Prenájom auta rýchlo a pohodlne
 

Europcar

Najlacnejšie letenky kamkoľvek

 

MIkrobusom Dolné Bavorsko

 

 

Novinky e-mailom


Navrch stránky

© 2018 Špecialista na Nemecko - ORBIS AH • Tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP