Pre partnerov

 

Milé kolegyne a kolegovia,

 

hľadáte pre svojich klientov niečo nové, nevšedné a ľahko dostupné? Tak tieto riadky sú určené pre Vás, a reč je o destinácii NEMECKO !

  

Dovoľte, aby sme Vám predstavili našu cestovnú kanceláriu ORBIS AH, ktorá je na trhu 13 rokov a od roku 2013 sa začala špecializovať na Nemecko. Sme prvý tour operátor, zameraný na túto zaujímavú a rôznorodú krajinu, ktorá je známa kvalitnými službami za primerané ceny. Radi by sme Vám túto nevšednú destináciu priblížili, prostredníctvom našich produktov, ktoré poskytujú celoročnú možnosť cestovať do tejto krajiny cez autobusové zájazdy až po pobytové a zážitkové zájazdy pre skupiny, ale aj individuálov.


Máme pre Vás pripravené zaujímavé provízie a rôzne bonusy. Vytvorili sme pre Vás aj sekciu Pre partnerov, kde nájdete všetky doležité dokumenty, potrebné k predaju zájazdov.

Na najbližšie obdobie by sme Vám radi ponúkli naše autobusové  zájazdy, kde výška provízie je 30 €/osoba. Pri predaji viac ako 30 miest, bude pre Vás pripravená špeciálna provízia, pripočítaná k základnej provízii, vo výške 15 €/osoba.

 

Jedná sa o autobusové zájazdy Po stopách Martina Luthera a BUGA 2015.

 

Ceny uvedené ako "cena zájazdu" sú kompletné a konečné a klienti už nemusia na mieste platiť žiadne vstupy, sprievodcov, iné poplatky, ale zaplatia celkovú cenu u Vás v kancelárii a všetky služby majú zahrnuté v cene, pričom vedia, za čo platia!


Dokumenty :

1. Zmluva o obstaraní zájazdu
2. Garančný list
3. Komplexné cestovné poistenie
   A. Všeobecné poistné podmienky cestovného poistenia
   B. Rozsah poistenia a podrobné informácie

Ubytovanie a doprava ONLINE

 Ubytovanie online cez booking.com


Prenájom auta rýchlo a pohodlne
 

Europcar

Najlacnejšie letenky kamkoľvek

 

MIkrobusom Dolné Bavorsko

 

 

Novinky e-mailom


Navrch stránky

© 2018 Špecialista na Nemecko - ORBIS AH • Tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP