Magické mestá

Berlín -

Berlín - "COOL" mesto

V súčasnosti "COOL" mesto, ktoré treba v Nemecku určite zažiť. Je mladé, pestré, kreatívne, s vibrujúcou atmosférou. No pripravte sa aj na kus histórie. Ťažko uveriť, čo sa dialo 20 rokov dozadu, minulosť je v ňom stále cítiť. Jednou nohou sa môžete ocitnúť v 80. rokoch obkolesení panelákmi, druhou nohou v modernej časti obkľúčení mrakodrapmi. Hlavne je to multikultúrne mesto, plné zelene, alternatívnej hudby, ale aj nákupov a designu!

Drážďany - mesto kultúry

Drážďany - mesto kultúry

Poloha Drážďan, uprostred prírodnej krásy, je celkom evidentná, ale boli to tvorivé sklony a láska saských voličov k umeniu a neskôr mestských obyvateľov, ktorí dali Drážďanom ich jedinečnú kultúrny charakter. 

Düsseldorf - mesto módy

Düsseldorf - mesto módy

Düsseldorf je popredné miesto módneho priemyslu a najelegantnejšie mesto nákupov v Nemecku. Srdce tejto Mekky nákupov nepochybne bije na Königsallee – láskyplne známej ako Kö. Je jednou z mála medzinárodne uznávaných nákupných ulíc, ktoré sa oprávnene môžu nazývať "bulvár".

Frankfurt nad Mohanom (Franfurt am Main) - mesto kultúry

Frankfurt nad Mohanom (Franfurt am Main) - mesto kultúry

Nikde inde v Nemecku slávne kultúrne inštitúcie nesúperia o pozornosť s tak pôsobivou panorámou. Frankfurt priťahuje znalcov výtvarného a divadelného umenia. Múzejné nábrežie pozdĺž brehov Mohanu, robí Frankfurt jedným z popredných múzejných miest nielen v Nemecku, ale aj v Európe. 

Ubytovanie a doprava ONLINE

 Ubytovanie online cez booking.com


Prenájom auta rýchlo a pohodlne
 

Europcar

Najlacnejšie letenky kamkoľvek

 

MIkrobusom Dolné Bavorsko

 

 

Novinky e-mailom


Navrch stránky

© 2017 Špecialista na Nemecko - ORBIS AH • Tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP