Festivaly a veľtrhy

IGA Berlin 2017 - “More farieb”

IGA Berlin 2017 - “More farieb”

Medzinárodný festival záhradníctva a krajinnej architektúry” - NAJväčšia  výstava kvetov a záhradníctva v EURÓPE !

 

 

IGA Berlin 2017 vás od 14. apríla do 15. októbra pozýva na festival plný záhradníctva a zeleného mestského života. Aj tentokrát bude výstava zážitkom! Počas 186 dní si na ploche 104 hektárov budete môcť užiť viac než 2000 tematických udalostí súvisiacich so súčasným záhradným umením, krajinnou architektúrou, ale i životným prostredím v mestách. Festival bude studnicou nápadov, generátorom impulzov, miesto pre učenie a zážitky, platforma pre dialóg medzi kultúrami a laboratóriom inovácií.

Veľtrh GTM - German Travel Mart

Veľtrh GTM - German Travel Mart

Ide o najdôležitejší veľtrh z pohľadu nemeckého cestovného ruchu, kedy sa zastúpcovia regiónov a rôznych spoločností z turizmu stretávajú s nákupcami z celého sveta, aby sa dohodli na spoločnej ponuke pre  koncového klienta. 41. ročník najväčšej udalosti v cestovnom ruchu Nemecka bude tento rok na dvoch miestach v Erfurte a vo Weimare. Organizuje sa raz ročne a v tomto roku prebieha organizácia v spojení s Thüringer Tourismus GmbH. V termíne 26. 4. - 28. 4. 2015 tam budeme aj my, aby sme Vám priniesli ďalšie zaujímavé novinky a produkty do našej ponuky:) 

BUGA - najväčšia záhradná výstava v Nemecku

BUGA - najväčšia záhradná výstava v Nemecku

BUGA je veľkolepý sviatok kvetín a všetkej nádhery, ktorá so záhradníctvom súvisí. Koná sa každé dva roky, vždy v inom regióne Nemecka. Je to festival, ktorý okrem očarujúcej krásy kvetín, sprevádza množstvo ďalších nezabudnuteľných aktivít. Táto udalosť je výnimočná v mnohých smeroch!

Ubytovanie a doprava ONLINE

 Ubytovanie online cez booking.com


Prenájom auta rýchlo a pohodlne
 

Europcar

Najlacnejšie letenky kamkoľvek

 

MIkrobusom Dolné Bavorsko

 

 

Novinky e-mailom


Navrch stránky

© 2018 Špecialista na Nemecko - ORBIS AH • Tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP