Cestujte s nami do Nemecka

  • Úvod >>
  • Zima 2017 / 2018

Zima 2017 / 2018

Spôsob zobrazenia

Zábava na snehu pre celú rodinu - Inzell - Penzión / Bavarian Inn *** raňajky - 8 dní / 7 nocí

Zábava na snehu pre celú rodinu - Inzell - Penzión / Bavarian Inn *** raňajky - 8 dní / 7 nocí

Najlacnejšia lyžovačka v Bavorských Alpách s vysokokvalitnými službami pre rodiny s deťmi a začínajúcich lyžiarov, snowboardistov a milovníkov zimných športov. Ubytovanie, stravovanie - raňajky a Chiemgau Karte už v cene pobytu. Chiemgau Karte zahŕňa množstvo aktivít pre celú rodinu vrátane lyžovania, wellnessu, snowtubingu, korčuľovania a požičovne sánok, za ktoré už neplatíte. Zážitok pre celú rodinu!

Obj. číslo:
004
299,00 €
Zábava na snehu pre celú rodinu - Inzell - Penzión / Bavarian Inn *** raňajky - 5 dní /  4 noci

Zábava na snehu pre celú rodinu - Inzell - Penzión / Bavarian Inn *** raňajky - 5 dní / 4 noci

Najlacnejšia lyžovačka v Bavorských Alpách s vysokokvalitnými službami pre rodiny s deťmi a začínajúcich lyžiarov, snowboardistov a milovníkov zimných športov. Oplatí sa prísť na 5 dní a užiť si výhodnú dovolenku, alebo jarné prázdniny s celou rodinou. Ubytovanie, stravovanie - raňajky a IChiemgau Karte už v cene pobytu. Chiemgau Karte zahŕňa množstvo aktivít pre celú rodinu vrátane lyžovania, wellnessu, snowtubingu, korčuľovania, shuttle busu a požičovne sánok, za ktoré už neplatíte. Zážitok pre celú rodinu!

Obj. číslo:
005
199,00 €
Zábava na snehu pre celú rodinu - Inzell - Apartmán pre 4 osoby bez stravy - 8 dní

Zábava na snehu pre celú rodinu - Inzell - Apartmán pre 4 osoby bez stravy - 8 dní

Pre milovníkov skvelej lyžovačky a rodinného súkromia ponúkame aj obľúbený typ ubytovania - apartmán pre 4 osoby, alebo rodinu s dvomi deťmi bez obmedzenia veku. Lyžovačka v Bavorských Alpách sa stane cenovo prijateľnou pre každú rodinku a Vy si môžete užiť kvalitné nemecké služby. Úžasná karta Chiemgau Karte už v cene pobytu - zahŕňa množstvo aktivít pre všetkých, vrátane lyžovania, wellnessu, snowtubingu, korčuľovania, shuttle busu a požičovne sánok, za ktoré už neplatíte. Zážitok pre celú rodinu! A to všetko len za 127,25 € na osobu a týždeň !

Obj. číslo:
006
509,00 €
Zábava na snehu pre celú rodinu - Inzell - Apartmán pre 4 osoby bez stravy - 5 dní

Zábava na snehu pre celú rodinu - Inzell - Apartmán pre 4 osoby bez stravy - 5 dní

Pre milovníkov skvelej lyžovačky a rodinného súkromia ponúkame aj obľúbený typ ubytovania - apartmán pre 4 osoby, alebo rodinu s dvomi deťmi bez obmedzenia veku. Lyžovačka v Bavorských Alpách sa stane cenovo prijateľnou pre každú rodinku a Vy si môžete užiť kvalitné nemecké služby. Úžasná karta Chiemgau Karte už v cene pobytu - zahŕňa množstvo aktivít pre všetkých, vrátane lyžovania, wellnessu, snowtubingu, korčuľovania, shuttle busu a požičovne sánok, za ktoré už neplatíte. Zážitok pre celú rodinu!

Obj. číslo:
007
299,00 €

Ubytovanie a doprava ONLINE

 Ubytovanie online cez booking.com


Prenájom auta rýchlo a pohodlne
 

Europcar

Najlacnejšie letenky kamkoľvek

 

MIkrobusom Dolné Bavorsko

 

 

Novinky e-mailom


Navrch stránky

© 2018 Špecialista na Nemecko - ORBIS AH • Tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP