Cestujte s nami do Nemecka

  • Úvod >>
  • Pobyt v TOSKÁNSKU pre ženy

Pobyt v TOSKÁNSKU pre ženy

Spôsob zobrazenia

TOSCANA a TY - výnimočná dovolenka iba pre 12 žien - priamo pri mori - NOVÉ termíny ! Novinka

TOSCANA a TY - výnimočná dovolenka iba pre 12 žien - priamo pri mori - NOVÉ termíny !

zážitkový zájazd zameraný na všetky zmysly, oddych, spoznávanie samej seba cez cvičenia, meditácie, rozhovory, spoznávanie prírodných a historických, ale aj gastronomických bohatstiev krajiny - doprava luxusným midibusom zn. Mercedes priamo z Bratislavy, nocľahy po ceste - ubytovanie s raňajkami v elegantne zariadených apartmánoch - PRIAMO pri mori a mestečku Talamone

Obj. číslo:
061
779,00 €

Toskánsko. Cítite, ako sa to slovo prevaľuje na jazyku?  Je z neho cítiť vôňa zeme, chuť vína, sila života, je to slovo, ktoré nám v myšlienkach ukazuje bohatstvo ľudského génia, ktorý tu mal podmienky k životu viac než priaznivé.  Veď tu sa narodil Leonardo da Vinci, Michelangelo, Dante Allighieri, Botticeli, Bocaccio a veľa ďalších. Tu je možné si na každom kroku vychutnať vynikajúcu kávu a zmrzlinu, fiorentýnske steaky, tu sa rodia vzácne hľuzovky.

Tu,  v Toskánsku sa zrodilo, rozkvitlo a dalo ovocie jedno z krásnych historických období, ktorým renesancia bezpochyby bola. Nájdete ju všade, nielen vo Florencii, ktorá tomuto regiónu kraľuje, ale tiež v každom ďalšom meste a mestečku a v skrytých dedinkách.

Toskánsko však nie je len umenie, ale aj malebná krajina, jedna z najkrajších v Taliansku, ale aj na celom svete. Všetci poznáme tie čarovné zábery Florencie, Sieny, Montepulciana, Luccy či Pisy, krásnej zvlnenej krajiny s vyzývavými cyprusmi.

 

Toskánsko je krajinou vytvorenou pracovitými rukami ich obyvateľov, táto zem je obrábaná už tisíce  rokov a my to na každom kroku uvidíme a precítime.

Teraz však s nami nepôjdete tam, kde to všetci poznajú, ale navštívime miesta, ktoré unikajú pozornosti davom turistov, prejdeme sa po najčistejšími plážach Talianska, osviežime telo v Tyrhénskom mori, prejdeme sa po jednom z najcennejších prírodných parkov Maremma, obzrieme si stavby, ktoré dodnes obostiera tajuplný prísvit nepoznaného, ale tu všadeprítomného národa Etruskov. Obzrieme si fascinujúcu Tarotovú záhradu. Neskryje sa pred nami ani také mesto, akým je Pitigliano, Sorano alebo Vetulónia a vychutnáme si sírne kúpele.

Dovolenka, ktorú spolu prežijeme bude ako dúha, tak farebná a originálna, jedným slovom jedinečná. Váš pobyt bude zameraný na spoznávanie čara krajiny Toskánska, na obnovenie spojenia medzi telom, mysľou a duchom, aby sa telo stalo  pružné a odolné.  Na dovolenke s nami bude dlhoročná cvičiteľka jogy a okrem iného aj trénerka jogy smiechu a tak si buďte isté, že sa budeme smiať, vzájomne sa spoznávať, radovať sa a jednoducho BYŤ.

My, suchozemci milujeme slanú vôňu mora, jeho silu, energiu a nekonečnosť. Tu budeme moru nablízku.  Bude v našich očiach pri rannom cvičení aj pri neskorej káve. A večer, v čase, keď sa s nami bude slnko lúčiť a tiene mora dočiahnu až na pevninu prídu vzácne chvíle, čas, kedy je potrebné sa zastaviť a byť sama so sebou a nechať svoju dušu spievať radostnú pieseň života.

Táto dovolenka je  jedinečná aj obmedzeným počtom účastníčok, ktorých bude maximálne 12, to znamená, že to bude dovolenkové stretávanie a spoznávanie seba samej, seba navzájom.  Vzájomne sa obdarujeme zázračným a neočakávaným spôsobom.. 

 

KTO vás bude programom sprevádzať ?  Liba Chiara Hladeková, ktorá o sebe napísala:

www.zitelepsie.sk

 

KTO som ?

 Žena – dcéra  - sestra – manželka  -  švagriná –  milenka – kamarátka – priateľka – známa – neznáma – poľnohospodárka – poisťovací maklér - cvičiteľka jogy – trénerka jogy smiechu – kouč – trénerka pamäti –  autorka knihy  - pútnička – počúvajúca – učiaca sa

 ČO mám na sebe rada ? 

 Svoj zmysel pre humor – svoju zvedavosť – hľadanie – objavovanie – stále sa dokážem prekvapiť

ČO milujem ? 

ŽIVOThoci občas bolí a ja plačem, ale viem, že narodiť sa ako človek je vzácne,          

FLORENCIU  - zdroj mojej radosti, túžby a snívania

OTVORENÉ  PRIESTORYkde fúka vietor a je ďaleko vidno

DÁŽĎ

STROMY

PIVONKY a HORTENZIE

ČOMU verím ?

Som výnimočná a každý deň stretávam  výnimočných ľudí. Každý sa narodil dokonalým s neohraničeným  potenciálom. Nič nie je samozrejmé.  

Ubytovanie a doprava ONLINE

 Ubytovanie online cez booking.com


Prenájom auta rýchlo a pohodlne
 

Europcar

Najlacnejšie letenky kamkoľvek

 

MIkrobusom Dolné Bavorsko

 

 

Novinky e-mailom


Navrch stránky

© 2017 Špecialista na Nemecko - ORBIS AH • Tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP