Čo by ste mali vedieť o Nemecku

Čo by ste mali vedieť o Nemecku

Čo by ste mali vedieť o Nemecku

Nemecko patrí k najvyspelejším ekonomikám, najnavštevovanejším európskym destináciám a je to najľudnatejší štát Európy. Radi budeme Nemecko pre Vás postupne odhaľovať a budeme radi, ak budete patriť k jeho spokojným návštevníkom. Dôvodov na návštevu, historický alebo romantický pobyt, výlet s rodinou, či partiou priateľov v Nemecku, je hneď niekoľko:

Zaujímavosti o nemeckej kuchyni

Zaujímavosti o nemeckej kuchyni

Ak premýšľate o nemeckej kuchyni len ako o obyčajnom mixe piva a klobásy, potom by to bolo trestuhodné vyhlásenie o tejto veľmi jemnej a tradičnej kuchyni. Je dobre známa skutočnosť, že Nemci ocenia intenzívne a dobre pripravené, dobre podávané jedlá. V skutočnosti nemecká kuchyňa zaujme každého, kto má rád dobré jedlo. Ak chcete uspokojiť Vaše chuťové poháriky, môžete nájsť veľa rozmanitých pokrmov, ktoré sú typické len pre konkrétny nemecký región.

Nemecko - zopár faktov a zaujímavostí

Nemecko - zopár faktov a zaujímavostí

Ako dobre poznáte Nemecko? Tu je prvá časť článkov o niektorých faktoch a zaujímavých skutočnostiach, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na cestu do Nemecka, alebo sa len otestovať v znalostiach.

Nemecko - zopár faktov a zaujímavostí - časť druhá

Nemecko - zopár faktov a zaujímavostí - časť druhá

Pokračovanie - druhý diel zaujímavostí a faktov o Nemecku - krajine s mnohými výnimočnosťami. Určite sa dozviete skutočnosti, ktoré Vám neboli až tak známe, prípadne ste vôbec o nich ani netušili! :)

Ubytovanie a doprava ONLINE

 Ubytovanie online cez booking.com


Prenájom auta rýchlo a pohodlne
 

Europcar

Najlacnejšie letenky kamkoľvek

 

MIkrobusom Dolné Bavorsko

 

 

Novinky e-mailom


Navrch stránky

© 2017 Špecialista na Nemecko - ORBIS AH • Tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP